Рос Укр
  • 044 379 32 73

  • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Зимові сади

ТОВ «Укрфасадмонтаж» виконує повний спектр робіт з проектування, виготовлення та монтажу алюмінієвих зимових садів.

Зимові сади міцно увійшли в сучасне життя як оаза спілкування з живою природою. При цьому зовсім не принципово скільки площі господар може відвести під зимовий сад. Завдяки використанню найновіших ергономічних технологій алюмінієві зимові сади можуть бути розташовані і на балконі чи лоджії. А мала питома вага матеріалів та конструкцій, що використовуються при організації зимового саду забезпечує необхідну безпеку для будівництва в умовах забудованої частини міста.

Більш широкий вибір серед світлопрозорих конструкцій доступний володарям заміських будинків. В цьому випадку зимовий сад може бути виконаний і як окрема будівля із своїми системами опалення та вентиляції, і як прибудова. В будь якому випадку зимовий сад надає заміському котеджу більш вишуканого, оригінального зовнішнього вигляду.

Зимовий сад як універсальна світлопрозора споруда підходить для скління приміщень будь-якої площі, таких як оранжереї, веранди, тенісні корти, басейни. Зимовий сад це досить складна інженерна конструкція. Адже крім задач стійкості та міцності необхідно вирішувати задачі створення особливого мікроклімату. Для цього необхідно врахувати наявність вентиляції, водовідведення, опалення - в разі теплого цілорічного зимового саду .

Зазвичай стандартний зимовий сад складається з вертикальних елементів скління, світлопрозорої покрівлі та прорізів - вікон, фрамуг, дверей тощо. Ми пропонуємо конструкції зимових садів на несучих алюмінієвих профілях. При цьому кожен елемент зимового саду виготовляється в заводських умовах із спеціальних алюмінієвих профілів. Ми пропонуємо алюмінієвий профіль ведучих виробників різних цінових категорій - Reynaers, Aluprof, Алютех, Зеніт, Талісман. Як і будь-які інші фасадні алюмінієві конструкції, вони можуть бути виконані в широкій кольоровій гамі та під дерево. При проектуванні зимових садів великої площі для надання більшої міцності конструкцій та можливості нести високу вагу навантажень конструкцій використовуються сталеві несучі конструктивні елементи. Також особлива увага приділяється елементам світлопрозорої покрівлі, яка має нести снігові навантаження та в зв'язку з цим вимагає особливих експлуатаційних характеристик до свої конструкцій та елементів.

Завдяки різноманітності конструкцій, які можуть використовуватись для зимових садів, різним класам алюмінієвих профілів та склопакетів, наявності чи відсутності водовідведення, автоматики тощо, ціна на зимові сади може коливатись в кілька разів, та завжди вимагає індивідуального розрахунку.

Дуже важливо правильно підібрати склопакети для зимового саду. Необхідно знати, що скло обов'язково має бути енергозберігаючим. «Стандартний» склопакет ні в якому випадку не може розглядатись як грамотний варіант скління зимового саду. Наразі більшість склопакетів використовується із загартованим склом, для покрівель використовується виключно триплекс.

Конструкторський відділ ТОВ «Укрфасадмонтаж» допоможе з вибором конструкції та професійно розробить проект Вашого зимового саду з врахуванням всіх Ваших побажань та умов експлуатації, цех алюмінієвих конструкцій виготовить необхідні будівельні конструкції, а монтажники втілять проект в життя.