Рос Укр
  • 044 379 32 73

  • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Зенітні ліхтарі

Зенітні ліхтарі – це специфічний вид світлопрозорих алюмінієвих конструкцій. Вони встановлюються в покрівлі з метою підвищення рівня природного освітлення приміщень. Вони допомагають наповнити простір світлом, створити відчуття легкості.

Зенітні ліхтарі надають будівлям вигляду, який надовго збережеться в пам’яті й, завдяки цьому, охоче використовується архітекторами при проектуванні торгівельних та розважальних центрів, спортивних споруд. Потрібно відмітити й ряд інженерних переваг, які в собі містять дані конструкції. В зв’язку з розміщенням на покрівлі зенітні ліхтарі допомагають потраплянню в приміщення в 2,5 рази більшої кількості світла, ніж при стандартному розміщенні вікон на стінових огороджувальних конструкціях. Завдяки цьому ми маємо значно економію електроенергії, та можемо максимально раціонально використати внутрішній простір. В зв’язку із властивістю теплого повітря концентруватись вгорі, підвищується ефективність провітрювання в випадку застосування покрівельних світлопрозорих конструкцій. Крім того, зенітні ліхтарі використовуються в автоматичних протипожежних системах для димовидалення. Все це сприяє їх широкому застосуванню на промислових, логістичних, а також адміністративних, чи навіть житлових будівлях.

Конструктивно зенітні ліхтарі представляють собою світлопрозорі конструкції з алюмінієвого каркасу з заповненням із склопакетів. Зазвичай наявність та розташування зенітних ліхтарів визначається  на стадії проектування будівлі. Форма та розміри зенітних ліхтарів визначаються в залежності від призначення будівлі, особливостей її експлуатації, з врахуванням побажань замовника. Кількість зенітних ліхтарів визначається розрахунковим шляхом з врахуванням освітленості приміщень та наявності, розмірів і кількості вікон на стінах будівлі.

Слід зазначить, що зенітні ліхтарі – це досить складна конструкція. При її розрахунках повинно враховуватись багато факторів – власна вага, снігові, вітрові, дощові навантаження, тепловтрати, освітленість тощо. Тому важливо, щоб розрахунками та монтажем займались кваліфіковані спеціалісти.

ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» має в своєму штаті кваліфікованих спеціалістів для втілення в життя побажань замовника. Ми пропонуєм:

  • Проектування;
  • Виготовлення;
  • Монтаж;
  • Гарантійне та пост гарантійне обслуговування зенітних ліхтарів.