Рос Укр
  • 044 379 32 73

  • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Офісні перегородки

Сучасним методом організації внутрішнього простору приміщень є використання алюмінієвих перегородок. Зазвичай вони застосовуються при облаштуванні офісів, вони найчастіше так і називаються - «офісні алюмінієві перегородки». Також дуже широко використовуються при організації внутрішнього простору торгових центрів, виставочних павільйонів тощо.

Офісні перегородки - це стандартна самонесуча конструкція, яка складається з алюмінієвих несучих профілів, прозорого чи непрозорого заповнення та відкривних елементів прорізів. Офісні перегородки можуть кріпитись до існуючих конструкцій стін або бути самонесучими.

Стаціонарні внутрішні перегородки дозволять раціонально сформувати простір приміщень, збільшуючи обсяг приміщень, та створюючи додаткові площі для робочих місць. Також вони мають високі естетичні та звукоізолюючі властивості. Можливість використання різноманітних алюмінієвих профілів, що можуть фарбуватись в будь-який колір, та багато варіантів заповнення перегородок дають широкі можливості для дизайну приміщень та для варіювання ціни продукції.

ТОВ «Укрфасадмонтаж» запроектує, виготовить у власному цеху та змонтує перегородки на Ваше замовлення.