Рос Укр
 • 044 379 32 73

 • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Алюмінієві вітражі

Алюмінієві вітражі представляють собою конструкцію з алюмінієвого каркасу з заповненням склопакетами. Їх перевагами являються привабливість, практичність, герметичність, пожежестійкість, відмінні теплоізоляційні характеристики, низька металоємність. А висока пластичність алюмінієвих профілів дозволяє випускати конструкції найрізноманітніших форм, включаючи криволінійні в плані.

ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» надає повний спектр послуг по плановій розробці, виробництву та монтажу світлопрозорих конструкцій різних типів та будь-якої складності. Великий досвід в технологічних вишукуваннях та практичних реалізаціях випуску алюмінієвих вітражів дозволяють нашим спеціалістам в найкоротший термін спроектувати, виготовити та змонтувати світлопрозорі огороджувальні конструкції.

Ми  пропонуємо такі види алюмінієвих вітражів:

 • Стієчно-ригельна конструкція.

Стієчно-ригельне скління, що вже стало класичним варіантом опорядження вітражних систем, є найменш дорогим та найбільш технологічним. В основі такого фасаду - алюмінієві стійки та ригелі, а сам склопакет кріпиться за допомогою притискної планки та фіксується декоративним нащільником.

 • Структурне скління.

Цей вид світлопрозорих конструкцій дозволяє приховати металеві кріплення склопакетів та цим самим візуалізувати фасад будівлі в цілісний моноліт скла. Профілі можна спостерігати тільки всередині будівлі, а зовні ми бачимо скляні плити вітражів з малопомітними перекриттями. Блиск та легкість такого фасаду, відображення в ньому навколишніх предметів, гармонія кольорових поєднань надзвичайно естетичні.

 • Напівструктурне скління.

Напівструктурне скління виступає своєрідним компромісом між структурним та стієчно-ригельним фасадом. Алюмінієві вітражі з напівструктурним оформленням передбачають фіксування склопакетів з зовнішнього боку максимально вузькою планкою.

 • Спайдерне скління.

Спайдерний фасад - найдорожчий та є найскладнішим в сенсі конструкторських розрахунків та інженерних рішень. Разом з тим, при спайдерному склінні фасад видається повністю скляним абсолютно без металевого каркасу. Кріплення відбувається зсередини за допомогою спеціальних кронштейнів - спайдерів.

Ми готові запропонувати своїм клієнтам тільки найкращі рішення за незавищеною та оправданою ціною. При цьому необхідно мати на увазі, що ціни на готові вироби можуть істотно варіюватись в залежності від виробника алюмінієвих профілів для каркасу, склопакетів та фурнітури.

Виходячи з цього, зазвичай ми пропонуємо світлопрозорі конструкції з каркасами з алюмінієвих профілів ведучих виробників в різних цінових сегментах, - REYNAERS (Бельгія), ALUPROF (Польща), ALUTECH (Білорусія), ЗЕНІТ (Донецьк), АЛЮМАШ (Дніпропетровськ) та інших.

Для скління ми пропонуємо різні види склопакетів в залежності від виду конструкції, призначення, фінансових можливостей, експлуатаційних умов і т.д.:

 

 • Стандартні;
 • Крупногабаритні (використовуються в основному при склінні будівель великих розмірів для ще більшого збільшення світлового простору приміщень);
 • Структурні (використовуються при структурній системі скління);
 • Енергозберігаючі (призначені для максимальної теплоізоляції приміщень);
 • Гнуті (дозволяють вільно формувати фасади та внутрішній простір приміщень, зберігаючи при цьому технічні параметри засклених будівель);
 • Ексклюзивні (круглі, арочні, ромбовидні тощо).

Для виробництва склопакетів застосовується скло тільки європейський виробників - AGC, GUARDIAN. В залежності від призначення в склопакетах застосовується скло тоноване, дзеркальне, сонцезахисне, із захистом від ультрафіолету, енергозберігаючі. В зв'язку з великими перепадами температур в наших широтах для фасадних робіт потрібно надавати перевагу загартованому склу, а в деяких випадках його використання строго обов'язкове.

Якість готової фасадної продукції напряму пов'язана з якістю фурнітури. Ми застосовуємо в фасадних конструкціях фурнітуру тільки добре знаних європейських виробників - Sobinco (Бельгія), Fapim (Італія), Savio (Італія), Dr.Hahn (Німеччина), для дистанційного відкривання - GEZE (Німеччина), DORMA (Німеччина).

Доводчики та фурнітуру для дистанційного відкривання ми пропонуємо марки GEZE (Німеччина), DORMA (Німеччина). А автоматичні двері швейцарського концерну TORMAX стануть достойним завершенням фасаду.

Оригінальний, ефектний та ошатний фасад стає стильною окрасою будівлі, притягуючи захоплені погляди оточуючих. Скло дає широкі оглядові можливості та дарує відчуття безмежності простору. Довіряючи виготовлення алюмінієвих вітражів нашій компанії, Ви вкладаєте кошти в якість та сучасні технології.