Рос Укр
  • 044 379 32 73

  • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Алюмінієві вікна та двері

Ми проектуємо, випускаємо та монтуємо алюмінієві вікна та двері, втілюючи в життя найсміливіші ідеї архітекторів.

Нині алюмінієві конструкції знаходять найширше використання в будівництві та опорядження будівель будь-якого призначення. Це пояснюється особливими споживчими властивостями алюмінію. Алюміній являється легким, пластичним, стійким до корозії металом. Підвищена міцність та довговічність конструкцій робіть використання алюмінію для заповнення прорізів дуже широким. Алюмінієві конструкції можуть бути виготовлені не тільки різних розмірів, але й будь-якої форми з різними типами відкривання стулок - відкидні або поворотно-відкидні, розсувні, що здвигаються в вертикальній площині. Алюмінієві заповнення прорізів мають значно вищі експлуатаційні характеристики, ніж металопластикові.

Алюмінієві конструкції випускаються в білому кольорі, але за побажанням замовника можуть бути пофарбовані стійкими барвниками в будь-який колір по таблиці RAL. Також можуть бути запропоновані різноманітні варіанти профілю «під дерево». Крім того зовнішні та внутрішні профілі можуть відрізнятись за кольором.

Переваги алюмінієвих вікон та дверей ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ»:

  • Висока стабільність форм та розмірів. Алюмінієвим вікнам та дверям не страшні перепади температур чи вологості. Вони не будуть «всихати» чи збільшуватись в розмірах.
  • Необмежені дизайнерські можливості.
  • Пожежостікіть. Алюмінієві конструкції негорючі, тому область їх застосування практично необмежена.
  • Інертність. Алюмінієві конструкції не взаємодіють з більшістю активних речовин - газами, кислотами, лугами, оливами, та не міняють своїх властивостей при тривалій дії прямого сонячного проміння.
  • Стійкість до корозії.
  • Звуконепроникність «теплого профілю» досить висока, що дозволяє ефективно вирішувати питання звукопоглинання.
  • Високий термін експлуатації при незмінних характеристиках.
  • Оптимальна ціна завдяки наявності власного виробництва.

Для можливості вирішення максимальної кількості задач та оптимізації інженерно-конструкторський рішень ми пропонуємо алюмінієві конструкції з профілів ведучих виробників різних цінових категорій, - REYNAERS (Бельгія), ALUPROF (Польща), ALUTECH (Білорусія), ЗЕНИТ (Донецьк), АЛЮМАШ (Дніпропетровськ) та інших.

Для склопакетів застосовується скло тільки європейський виробників - AGC, GUARDIAN.

Найкраще зарекомендувала себе для даних конструкція фурнітура Sobinco (Бельгія), Fapim (Італія), Savio (Італія), Dr.Hahn (Німеччина), для дистанційного відкривання та доводчики - GEZE (Німеччина), DORMA (Німеччина).

Ми ретельно слідкуємо за якістю своєї продукції, виключаючи брак та виконуючи гарантійне та післягарантійне обслуговування. Наш штат співробітників має в своєму складі досвідчених та висококласних спеціалістів. Кожен клієнт може для себе вибрати підходящу в дизайнерському, конструктивному та ціновому варіанті продукцію.

Консультанти компанії нададуть найширшу інформаційну підтримку замовнику, нададуть відповідь на всі питання, що стосуються виготовлення алюмінієвих вікон та дверей, допоможуть визначитись з типом, характеристиками виробів. А наші монтажники - справжні професіонали - бездоганно та в найкоротший термін виконають монтаж алюмінієвих заповнень віконних та дверних прорізів.