Рос Укр
  • 044 379 32 73

  • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Світлопрозорі конструкції

Одним основних напрямків діяльності ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» являються світлопрозорі фасадні конструкції.

Ми пропонуємо своїм клієнтам повний цикл по склінню фасадів, тобто проектування, виготовлення та монтаж світлопрозорих конструкцій незалежно від складності проекту та обсягів робіт.

Сучасні світлопрозорі конструкції – це надзвичайно затребуване фасадне скління, що передбачає використання також алюмінієвих вікон, дверей, зимових садів або прозорих покрівель  для створення привабливих та стильних архітектурних форм.

Жоден фасад незалежно від виду облицювання не може обійтися без світлопрозорих конструкцій. А найбільш сучасними та при цьому практичними світлопрозорими конструкціями є конструкції на алюмінієвих профілях.

Алюмінієві світлопрозорі конструкції вирізняються своєю гнучкістю та технологічністю, дають можливість для створення різноманітних форм. Також до їх великих переваг можна віднести міцність та довговічність конструкцій, підвищену пожежостійкість, екологічність та інертність, зменшення витрат на освітлення приміщень та можливість більш раціонально використовувати внутрішні площі. Плюсом даних конструкцій є також їхня взаємосумісність – наприклад в скляний фасад легко вбудовуються алюмінієві вікна та двері.  Але, звичайно, основним аргументом на користь світлопрозорих алюмінієвих конструкцій є їхня надзвичайна привабливість. Скляний фасад додає будь-якій будівлі довершеного  вигляду.

Спеціалісти ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» використовують індивідуальний підхід, пропонуючи замовникам тільки найкращі технології в склінні фасадів. При цьому ми ведемо співробітництво виключно з перевіреними виробниками алюмінієвих профілів, склопакетів та фурнітури. Наявність власних потужностей по переробленню алюмінієвих конструкцій та випуску світлопрозорих конструкцій дозволяє оптимізувати цінові пропозиції та забезпечити якість  комплектації проекту.

У нас Ви можете замовити такі види світлопрозорих конструкцій: