Рос Укр
  • 044 379 32 73

  • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Система СКАНРОК

 

ТОВ "УКРФАСАДМОНТАЖ" пропонує "під ключ" утеплення та облицювання фасадыв по системы СКАНРОК.

Система «Сканрок» - ефективна вентильована фасадна система для утеплення і облицювання новозведених і реконструйованих будівель до 100 м по висоті. Ця система естетична і ефективна і для багатоповерхових будівель, і для котеджів та інших малоповерхових забудов. Може застосовуватися на будівлях усіх рівнів відповідальності, всіх ступенів вогнестійкості, має сейсмостійкість до 9 балів. Орієнтовний термін експлуатації системи становить 100 років в найжорсткіших кліматичних умовах.

Мабуть, ця система одна з найбільш оптимальних по своїм естетичним, ціновим, конструктивним, технологічним можливостям. З її допомогою можна вирішити проблеми стінових конструкцій нових будинків і провести реконструкцію об'єкта. Невеликі розміри облицювального каменю дозволяють втілити в життя найрізноманітніші архітектурні задумки. Зовнішній вигляд облицювального матеріалу, що нагадує натуральний камінь, дозволяє застосовувати його з великим успіхом котеджному будівництві. При цьому технічні характеристики такого облицювання не можна навіть порівнювати з традиційною цеглою. Також не слід забувати, що це - система утеплення фасадів. Отже, вона з високим ступенем ефективності дозволяє вирішити теплоізоляційні проблеми, зменшуючи витрати на опалення будівель до 40%, у зв'язку з чим охоче і успішно застосовується при житловому будівництві. Це ж робить фасади системи Сканрок привабливими і при проведенні реконструкції старих будівель.

Несучою конструкцією є ортогональна система з несучих і направляючих профілів з оцинкованої сталі. Їхня вага невелика, і в той же час вони мають високу несучу здатність. Теплоізоляційний матеріал кладуть на Z-подібний профіль. Слід зазначити, що якість утеплення фасаду, і взагалі якість вентильованого фасаду дуже залежить саме від якості утеплювача, його щільності і від якості його укладання. Утеплювач застосовується товщиною 50мм, 100 мм, 150 мм. Щільність має бути не менше 50 кг/м3, краще 65 кг/м3 чи 80 кг/м3. Для захисту утеплювача від вивітрювання обов'язково застосовується вітробар'єр. Нерівності існуючої стіни перепадом до 60 мм можна нівелювати за допомогою консолей. Конструкція направляючого профілю забезпечує наявність повітряного каналу, що робить фасад вентильованим.

Облицювальним матеріалом служить камінь Сканрок, який виробляється з гранітної крихти, цементу, фарбувальних додатків і обробляється водовідштовхувально. Його розміри 600х100х30мм (SCANROC) або 300х100х30мм (SCANROC cottage та SCANROC cottage deluxe). Слід звернути увагу на оригінальний спосіб кріплення облицювальних каменів - без допомоги кріпильних елементів, завдяки конструкції самого облицювального матеріалу. Це є додатковою перевагою при ремонті під час експлуатації будівлі та при необхідності проведення комунікацій при змонтованому фасаді.

Камінь SCANROC cottage deluxe, маючи мікс кольорів, гладку або шорстку поверхню, дозволяє практично точно відтворити забарвлення та фактуру клінкерної цегли.

З часом фасадний камінь не втрачає ні своїх характеристик, ні насиченості кольору, задяки тому, що спеціальні добавки в його складі гарантують захист від дії ультрафіолету та поліпшують показники довговічності.

Віконні та дверні прорізи можна оформити в різноманітному виконанні. Як альтернатива каменю СКАНРОК, застосовуються плоскі або фасонні елементи обрамлень з оцинкованого металу з полімерним покриттям різноманітних кольорів або спеціально виготовлені декоративні елементи.

Вітчизняним виробником матеріалів для навісної вентильованої фасадної системи «Сканрок» є ТОВ «СКАНРОК» (Україна). ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» є офіційним дилером ТОВ «СКАНРОК».