Рос Укр
  • 044 379 32 73

  • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Фіброцементний фасад МІНЕРИТ

ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» пропонує проектування, комплектацію та монтаж вентильованої фасадної системи з облицюванням фіброцементними плитами МІНЕРИТ.

Склад плит Мінерит включає в себе 50-70% цементу, близько 10% целюлози та 20-40% мінеральних наповнювачів. Шкідливих кварцу та азбесту плити Мінерит в своєму складі не мають. Мінерит активно використовується в житловому та цивільному будівництві, при новому будівництві та реконструкції. Цьому виду облицювання притаманні всі стандартні переваги вентильованого фасаду: естетичність, екологічність, нетоксичність, можливість монтажу незалежно від сезону, висока вологостійкість та стійкість до різких перепадів температури, низькі експлуатаційні витрати тощо.

Даний вид облицювання характеризується високими експлуатаційними характеристиками при лояльній ціні.

Товщина фіброцементних плит варіюється від 3,2 до 10 мм. Найширше в фасадному будівництві використовуються плити товщиною 8 мм. Лінійка розмірів даних плит дуже широка. Завдяки низькій горючості (клас горючості Г1) фасади Мінерит можуть застосовуватись на висотному будівництві.

Особливістю даного виду фасадного облицювання є надзвичайно широка кольорова гама - всі кольори по таблиці RAL. Дуже симпатично виглядають яскраві фасади Мінерит з використанням комбінацій плит різних кольорів.

Плити Мінерит бувають різних типів за пофарбуванням та методом обробки лицьової поверхні. Найдешевші плити Мінерит ХД випускаються нефарбованими, сірого кольору, і фабруються в потрібний колір на місці монтажу. Плити Мінерит ПК поставляються фарбованими з лицьового боку та ґрунтованими з заднього. Плити Мінерит Пастель виробляються пофарбованими в масі та обробленими водовідштовхувальними засобами. Бувають шести природніх пастельних кольорів.

Для монтування фасадного облицювання Мінерит найчастіше використовується підконструкція з профілів з оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Іноді може бути використана алюмінієва підконструкція. Ми пропонуємо для використання підконструкції власного виробництва.

Для утеплення використовується плитний утеплювач на основі базальтового волокна (ІЗОВАТ, ТехноНІКОЛЬ) щільністю 80 кг/м3 з обов'язковим використанням вітробар'єру. Також можуть бути використані утеплювачі з наклеєною по зовнішньому боку склотканиною, яка виконує функції вітробар'єра. З огляду на те, що такий вид утеплювача відноситься до негорючих (має клас горючості НГ), такий варіант є оптимальним.

Наші спеціалісти підберуть для Вас оптимальний варіант облицювання фасаду фіброцементними плитами Мінерит.