Рос Укр
  • 044 379 32 73

  • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Фаасади з профнастилу

Пропонуємо комплектацію та монтаж фасадів та інших конструкцій з профнастилу власного виробництва. ТОВ «Укрфасадмонтаж» професійно здійснює всі види монтажу профнастилу - облицювання фасадів, монтаж сендвіч-панелей, покрівлі з профнастилу, монтаж стін швидкозведених будівель.

Найчастіше облицювання профнастилом використовується на промисловому будівництві - виробничі цехи, промислові корпуси, ангари, склади, огорожі, а також невеликі об'єкти - СТО, мийки, павільйони тощо.

Міцність та довговічність профільованих листів, швидкість монтажу та відносно невисока ціна в поєднанні з достатньо привабливим зовнішнім виглядом дозволяють широко застосовувати цей стіновий матеріал для облицювання та виготовлення сендвіч-панелей. Дуже успішно профнастил використовується для оновлення промислових та сільськогосподарський об'єктів, яких зараз багато в занедбаному вигляді, та які підлягають реконструкції.

Переваги профнастилу:

· Довговічність;

  • Простота, швидкість та широкі можливості монтажу;
  • Зручність транспортування;
  • Широка кольорова гама - по таблиці RAL;
  • Привабливий вигляд конструкції;
  • Стійкість до впливу зовнішнього середовища;
  • Низькі експлуатаційні витрати;
  • Невисока вартість;
  • Високий термін експлуатації - до 50 років.

За допомогою профнастилу ми можемо змонтувати повноцінний вентильований фасад, якому притаманні всі переваги цього виду облицювання - можливість монтажу круглий рік, ефективне утеплення будівель, вирівнювання існуючих стін та відсутність потреби в їх підготовці.

Профнастил може монтуватись як стандартний фасадний матеріал вентильованої фасадної системи на існуючу стіну - на систему з кронштейнів та оцинкованих профілів, що створюють основу облицювання та утеплення. Спочатку до стіни кріпляться оцинковані кронштейни. Укладається плитний мінераловатний утеплювач, який захищається спеціальною плівкою - вітробар'єром. Далі монтуються профілі з оцинкованої сталі, а до них за допомогою саморізів кріпиться профнастил - зазвичай П20 (тобто з висотою профілю 20 мм). Причому профіль виставляється так, щоб між утеплювачем та облицюванням залишався повітряний зазор.

По зовнішніх контурах, а також в місцях примикання до прорізів, фасад з профнастилу обрамляється елементами з гнутого оцинкованого листа в тон профнастилу.

Підконструкція, профнастил та обрамлення пропонуються власного виробництва. Утеплювач - на основі дилерського договору. А отже, кінцева вартість продукції є оптимальною.

Іншим методом кріплення профнастилу може бути його використання в якості самонесучої стінової конструкції за умови необхідності влаштування стін при каркасному будівництві. В такому випадку зазвичай до металевих колон каркасу кріпляться набірні сендвіч-панелі з двох шарів профнастилу з утеплювачем між ними.

Аналогічно можна виконати облицювання покрівлі профнастилом з тією різницею, що для покрівель використовується профнастил з вищою висотою хвилі - не менше П35. Це обумовлено необхідністю витримувати снігове навантаження.

Також профнастил високого профілю - Н57 - Н75 широко використовується в якості незнімної опалубки при зведенні монолітних бетонних конструкцій.

Конструкторський відділ ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» на найвищому рівні розробить проект металевої стінової конструкції з заповненням сендвіч-панелями чи покрівлі з профнастилу, а монтажники професійно зведуть металеві конструкції на Ваше замовлення.