Рос Укр
  • 044 379 32 73

  • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Фасади з композиту

 

Заслуженим лідером серед вентильованих фасадних систем є касетні фасади. Це обумовлено наявністю ряду особливих переваг даних фасадів в порівнянні з усіма іншими видами навісних вентильованих фасадів. Перш за все, це безмежне різноманіття дизайнів, забарвлень, форм. Пластичність облицювального шару дозволяє проводити облицювання криволінійних поверхонь (гнуті фасади - радіусні та еліпсоподібні, колони тощо). Другою безумовною перевагою саме даного виду облицювання є відсутність обмежень по висоті монтажу. А кольорова гама приголомшує своїм різноманіттям. Ми можемо запропонувати касетні фасади всіх кольорів по таблиці RAL, також можливі забарвлення «під дерево», «під мармур», хамелеон, нанопокриття тощо.

ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» пропонує весь цикл робіт по проектуванню, виробництву, комплектації та монтажу касетних фасадів.

Стандартний касетний фасад складається з алюмінієвої підконструкції, утеплювача необхідної товщини та щільності та власне касет.

Власна сертифікована алюмінієва підконструкція системи Ю-АЛ, яку ми пропонуємо для касетних фасадів, дозволяє втілити будь-які конструкторські рішення. В якості утеплювача застосовується мінеральна вата щільністю не менше 80 кг/м3 зазвичай товщиною 100 - 150 мм виробництва «ІЗОВАТ», «ТехноНІКОЛЬ» та ін.

За матеріалом облицювання бувають:

· Касетні фасади із сталевих панелей

· Касетні фасади із алюмінієвих панелей

· Касетні фасади із алюмінієвих композитних матеріалів (АКП)

Касетні фасади із сталевих панелей - касети із сталевих панелей товщиною 0,7 - 1,2 мм (оцинкована сталь виробництва Словаччини, Австрії), підконструкція із сталевих оцинкованих профілів. Дане облицювання застосовується не часто. Через специфічні особливості облицювального матеріалу та відносно малої товщини сталі, для запобігання виникнення «ефекту лінзи» ці касети виготовляються досить невеликих розмірів, що обмежує область їх використання. В зв'язку з цим сталеві касети можуть використовуватись при облицюванні невеликих об'єктів типу СТО, мийок, кіосків, павільйонів тощо.
Касетні фасади з алюмінієвих панелей - касета з алюмінієвого монолиста товщиною 1,5 - 2 мм (виробництво Німеччина, Франція). Підконструкція з алюмінієвих профілів. Вони набагато легші сталевої конструкції, мають високий ступінь корозіє стійкості та абсолютну пожежостійкість.

Фасади з композитних панелей (Alufas, Reynobond, Profibond, Alpolic і т.д.). Композитна панель - це складна багатошарова конструкція, що скаладається з двох шарій алюмінію з PE або PVDF захистом, з пластиковим або мінеральним наповнювачем між ними. Товщина композитних панелей складає 3 - 6 мм. При цьому горючість матеріалу може варіюватись від Г4 (горючий) до Г1 (негорючий). Фірми-виробники АКП представлені Україною, Японією, Бельгією, Китаєм та іншими країнами. Для підконструкції застосовуються алюмінієві профілі. Різноманіття виробників композитних панелей, варіантів товщин, різних ступенів горючості, розміру касет, утеплювача приводять до значних цінових коливань фасадної продукції. А досить велика товщина облицювання дає можливість створювати касети великих розмірів. Звичайно, в цьому випадку велике значення мають грамотні конструкторські розрахунки та високопрофесійний монтаж.

При цьому слід зазначити, що композит - це універсальне облицювання, яке з успіхом застосовується на будівлях будь-якого призначення, не має обмежень по висоті монтажу та ідеально поєднується із світлопрозорими конструкціями, дозволяючи створювати довершені архітектурні об'єкти.

ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» має в своєму штаті висококласних спеціалістів, які дозволяють втілити в життя найрізноманітніші проекти та здійснити проектування, випуск та монтаж навісного вентильованого фасаду з композиту (алюмінію, сталі).