Рос Укр
  • 044 379 32 73

  • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Фасади з керамограніту

ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» пропонує вентильовану фасадну систему з облицюванням керамогранітом.

Фасад із керамограніту є одним з найбільш привабливих та ефективних фасадів з усіх точок зору.

Керамограніт приваблює своєю гармонійністю, багатством забарвлень, кольорів та форм. Особливими перевагами фасадів з керамограніту є їх довговічність (більше 100 років), екологічність, інертність, негорючість, ошатний та респектабельний зовнішній вигляд. Сфера використання фасадів з керамограніту дуже широка. Вони будуть доречними і на котеджах, і на висотних будинках, і на адміністративних будівлях.

Вибір виробників керамограніту надзвичайно широкий. Вони представляють Україну, Китай, Туреччину, Італію, Португалію, Росію. А отже, кожен замовник може обрати для себе підходящий варіант поєднання ціни та якості. Хоча, звичайно, керамограніту залишається досить дорогим облицювальним матеріалом.

Стандартні розміри керамогранітних плит складають 600*600мм, 600*1200мм, 600*300мм. При необхідності можуть бути запропоновані і нестандартні розміри.

Одним із основних моментів, які впливають на вибір для фасаду саме керамограніту, є його довговічність та стійкість до дії атмосферних факторів. А можливість легко мити такий фасад дозволяє постійно зберігати привабливий вигляд будівлі.

Для кріплення фасаду з керамограніту використовується алюмінієва підконструкція. Не радимо експериментувати та задля здешевлення використовувати підконструкцію із оцинкованої сталі. Ми пропонуємо власну алюмінієву сертифіковану систему підконструкції Ю-АЛ.

Для утеплення фасадів використовується плитний мінераловатний утеплювач (ІЗОВАТ, ТехноНІКОЛЬ) щільністю 80 кг/м3 товщиною від 100 мм. Для попередження вивітрювання утеплювач накривається вітробар'єром. Далі кріпляться облицювальні плити.

   
   

Система кріплення керамограніту може бути видимою на клямерах і невидимою на клею.

Система кріплення керамограніту на клямерах є традиційною. Характеризується високою надійністю, відсутністю обмежень по висоті вентфасаду та більш лояльною ціновою шкалою. Клямери можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі. Товщина клямерів підбирається в залежності від товщини плит керамограніту. Відносним недоліком такого кріплення є те, що при змонтованому фасаді краї клямерів залишаються видимими. З цим можливо боротись, застосовуючи пофарбування клямерів під колір фасадних каменів.

Також можна застосувати невидиму систему кріплення керамограніту - на клею. Зазвичай застосовується клейова система Sikа. Вона досить дорога, але перевірена часом та активно використовується на ринку для рішення різноманітних задач. Хоча слід зазначити, що останнім часом з'явились більш дешеві аналоги даної системи.

Звичайно, фасади з невидимим кріплення виглядять більш ошатно. Але потрібно пам'ятати, що вони мають деякі обмеження при монтажі. По-перше, обмеження по висоті монтажу. Зазвичай клейова систем Sikа застосовується до 15 м висоти, хоча виробник дозволяє монтувати до 30 м. По-друге, як будь-який клей Sikа дозволяє проводити роботи при середньодобовій температурі не менше 5?С. Також слід врахувати, що при використанні клейового кріплення керамограніту особливе значення надається високій кваліфікації монтажників.

ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» на найвищому рівні виконає проектування, комплектацію, монтаж і гарантійне обслуговування вентильованого фасаду з врахуванням всіх Ваших побажань для досягнення бездоганного результату за розумною ціною.