Рос Укр
 • 044 379 32 73

 • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Вентильовані фасади

ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» пропонує влаштування «під ключ» навісних вентильованих фасадних систем (НВФ).

Вентильовані фасади - це сучасний вид облицювання фасадів та ефективне вирішення проблеми утеплення будівель. В Україні вони з'явились відносно недавно, близько 15-20 років, але з огляду на цілий ряд переваг, активно завоювали фасадний ринок.

Навісні вентильовані фасади - можуть дуже відрізнятись за зовнішнім виглядом в залежності від облицювального матеріалу, але конструктивно різні види даних фасадів являються фактично аналогічними.

При монтажі навісних вентильованих фасадів до існуючої несучої стіни кріпиться підсистема з алюмінієвих профілів (або в залежності від системи можуть бути профілі з оцинкованої сталі). При цьому за допомогою кронштейнів нівелюються нерівності стіни до 60 мм. Утеплення конструкції забезпечується мінеральною ватою на основі базальтового волокна (ІЗОВАТ, ТехноНІКОЛЬ та ін.). Обов'язково використовується вітробар'єр для запобігання вивітрюванню та збиранню вологи. Далі до підконструкції кріпиться облицювальний матеріал, що виконує декоративну та захисну функції.

Основною конструктивною особливістю вентильованих фасадів є наявність повітряного зазору, що і забезпечує підвищені експлуатаційні характеристики даних систем. Завдяки постійному вертикальному потоку повітря досягається постійне видалення надлишків вологи, що і дозволяє мінімізувати тепловтрати взимку та зменшити нагрівання будівлі влітку.

Переваги навісних вентильованих фасадів:

 • Високі естетичні характеристики та надширокі можливості для дизайну
 • Широкий вибір систем, що дуже відрізняються за ціновими показниками та за зовнішнім виглядом
 • Відсутність «мокрих» процесів та, завдяки цьому, можливість монтажу незалежно від сезону та погодних умов
 • Високий термін служби облицювання (до 100 років і більше)
 • Використання систем на висотних будівлях та на котеджному будівництві
 • Не потрібна попередня підготовка фасаду до облицювання. Навпаки можна легко приховати існуючі недоліки фасадів.
 • Можна нівелювати значні нерівності в поверхні фасаду завдяки системі НФВ.
 • Ефективна теплоізоляція будівель і в результаті цього, значне зниження витрат на опалення взимку та кондиціонування влітку.
 • Зручність прокладання комунікацій під облицюванням в «тілі» фасадної системи.
 • Зручні можливості для локальних ремонтів, які можуть виникнути в процесі експлуатації.

Професіонали ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ», що мають багаторічний досвід роботи, креативне мислення та бажання створювати індивідуальні споруди, виходячи із власних можливостей та побажань клієнта, швидко та якісно зроблять все необхідне, щоб зберегти екологію та здати в експлуатацію енергозберігаючий об'єкт та задовольнити смаки замовників.

Ми пропонуємо такі види вентильованих фасадних систем:

Якість гарантується на всіх етапах роботи від стадії проекту до експлуатації навісних вентильованих фасадів будь-якого виду та складності.