Рос Укр
  • 044 379 32 73

  • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Про компанію

 

ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» пропонує повний цикл робіт, пов'язаних з проектуванням, виробництвом, комплектацією та монтажем фасадних систем.

ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» було створене в 2005 році високопрофесійними та досвідченими спеціалістами в області вентильованих фасадів. За минулий період ми міцно закріпилися на ринку фасадних технологій та значно розширили спектр наших послуг.

 

Тому ми можемо впевнено сказати, що ми чітко йдемо до своєї мети - стати лідером в будівельній галузі.

Наш девіз - гармонія якості та стилю.

   

 

За минулий період ми серйозно виросли в професійному плані. Зараз наша компанія налічує 25 чоловік інженерно-технічного складу. Всі вони мають вищу професійну освіту та значний досвід роботи. Всі наші працівники регулярно проходять необхідне професійне навчання та мають необхідні допуски та дозволи для виконання робіт підвищеної небезпеки. Ми пишаємось тим, що маємо власний конструкторський відділ, що дозволяє нам оптимально та в короткий термін вирішувати проекті завдання.

Наявність серйозного власного виробництва дозволяє нам конкурувати з найсерйознішими компаніями в нашому сегменті ринку. Наше основне виробництво знаходиться в Бортничах. Для оптимізації будівельного процесу ми також задіюємо в роботі приоб'єктні цехи.

 

Збирання та монтаж конструкцій відбувається тільки професійними монтажниками, що пройшли спеціальне навчання, під керівництвом кваліфікованих виконробів. Ми можемо похвалитися тим, що в нас працюють фахівці, які одними з перших на Україні почали займатись вентильованими фасадами. Також ми маємо дільницю по виготовленню та монтажу металевих конструкцій та швидкозведених металевих будівель.

Ми можемо монтувати більше 10 000 м2 фасаду в місяць. Для цього ми можемо одночасно задіяти більше 100 монтажників. Ми маємо на балансі 2 500 м2 будівельних риштувань та 35 будівельних колисок.

Ми повністю забезпечені необхідним фірмовим електроінструментом, геодезичними приладами, побутовими приміщеннями, маємо власний автопарк.

Ми маємо необхідні ліцензії, дозволи на проведення робіт підвищеної небезпеки, а наші працівники пройшли спеціальне навчання та мають необхідні допуски та посвідчення. Ми чітко дотримуємось правил охорони праці та техніки безпеки.