Рос Укр
  • 044 379 32 73

  • 044 379 32 74

Київська обл., Бориспільський р-н, с.Щасливе, вул. Олімпійська 10

Фасадна система Ю-АЛ

ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» пропонує сертифіковану систему алюмінієвих профілів Ю-АЛ для вентильованих фасадних систем.

Дана система дозволяє монтувати будь-які вентильовані фасади, що потребують алюмінієвої підконструкції. За допомогою системи Ю-АЛ можна виконати монтаж вентильованих фасадних систем з керамограніту, композиту, алюмінію, ламінатів високого тиску тощо.

Система Ю-АЛ була застосована нашою компанією при будівництві житового комплексу «Покровський посад» по вул.Глибочицькій в м.Києві, житлових будинків по вул. Завальній, 20-Б та 20-В в р-ні ст.м. Осокорки в м. Києві, житлового комплексу «Рівер Стоун» по вул. Дніпровська Набережна в м. Києві, супермаркетів NOVUS по пр.Червонозоряному, 4 –Д та вул. Здолбунівській, 7-Г.

 Якщо ви не потребуєте послуг монтажу, ми можемо запропонувати вам комплектацію фасаду необхідними елементами. Таким чином система Ю-АЛ застосовується нашими партнерами. Наприклад СП «Основа-Солсіф» використало нашу підсистему на своєму об’єкті по вул. Тарасівській, 9, ТОВ «Акорд-Пласт» - на об’єкті ТОВ «Юрія Фарм» по вул. Народного Ополчення, 20 в м.києві.

Комплектуючі системи Ю-АЛ виготовляються виключно з первинного алюмінію. При цьому в розрахунках даної системи були враховані останні тенденції фасадного проектування та найновіші нормативи теплоізоляційних показників будівель, що знаходить відображення в збільшенні товщини теплоізоляційного шару. Тобто елементи даної системи дозволяють при монтажі фасаду укладати утеплювач товщиною 120мм чи 150 мм. Це можливо завдяки наявності кронштейнів 180мм та 200 мм. Крім того, існують технічні можливості для вирішення індивідуальних потреб при виникненні нестандартних ситуацій.

Окремо слід зазначити, що завдяки тому, що ТОВ «УКРФАСАДМОНТАЖ» є підрядною монтажною компанією, що давно професійно займається вентильованими фасадними системами, при проектуванні та розробці системи Ю-АЛ був врахований наш багаторічний досвід практичної роботи. Це дозволило знайти оптимальні конструктивні рішення для елементів та вузлів.

А виважена цінова політика при дотриманні високих якісних стандартів робить систему Ю-АЛ найкращим вибором алюмінієвої підконструкції для влаштування облицювання фасадів вентильованими системами.

Деякі елементи системи Ю-Ал.

F-профіль Стійка Ч Стійка Т Стійка Т посилена
Стійка кутова Підсилювач касет Повзун Кронштейн опорний з затискачем
 
Клямер Кронштейн несучий Кронштейн опорний